ثبت سفارشات:
شما عزیزان به چهار طریق می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید:
۱- سفارش حضوری :
در این حالت پس از حضور در محل شرکت وطراحی یا ذخیره فایل خود پیش فروش از کارشناس دریافت کرده و سپس آن را به حسابداری تحویل داده و فاکتور شما صادر می گردد.
۲- سفارش از طریق سایت :
در این روش پس از ورود به سایت و ثبت نام برای اولین بار وارد قسمت سفارش شده و کالای موردنظر خود را انتخاب کرده سپس فایل خود را آپلود نمایی ، چنانچه سفارش دیگری دارید عملیات را تکرار نمایید و در نهایت با زدن دکمه تسویه هزینه های سفارش خود را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایید.
۳- سفارش از طریق ایمیل :
ابتدا فرم لیست سفارش را تکمیل نموده و به همراه فایل های خود ارسال نمایید. مبلغ سفارش را بصورت صحیح و با تمام مشخصات فیش واریزی در فرم لیست سفارش قید نمایید تا سفارش شما در پروسه چاپ قرار بگیرد.
۴-نرم افزار سفارش از راه دور ماد برای تسهیل در امر سفارش کارت ویزیت و تراکت، ایجاد گردیده است.

این نرم افزار به شما این امکان را میدهد که بدون مراجعه حضوری در محل مجتمع چاپ گشتي ، وبدون نیاز به ارسال ایمیل یا پیگیری های مکرر تلفنی، سفارش خود را بطور مستقیم در فرمهای چاپی قرار داده و امطمئن باشید که سفارشات شما همانگونه که خودتان خواسته اید چاپ میشوند.

شما اگر قصد سفارش دادن کارت ویزیت و یا تراکت و غيره را دارید میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید.

شما در این نرم افزار ۵۰۰ مگا بایت فضای مخصوص به خود دارید که با استفاده از آن میتوانید فایلهای خود را نگهداری یا مدیریت کرده و هر موقع که خواستید آنها را برای چاپ سفارش دهید

برای استفاده از این نرم افزار لازم است که قبلا برای خود حساب کاربری ایجاد کرده باشید.

اگر در نرم افزار ماد حساب کاربری دارید لطفا با استفاده از شماره موبایل خود و رمز عبور، وارد سیستم شوید.

اگر هنوز حساب کاربری ندارید میتوانید با استفاده از کلید ثبت نام، آن را ایجاد کنید.
* زمان تحویل سفارش:
زمان تحویل سفارش بنا به سفارشها متفاوت بوده که در لیست قیمت به آن اشاره شده است . شما می توانید براساس زمانبندی مشخص شده در تاریخ سر رسید سفارش با واحد مربوطه تماس حاصل فرمایید.