post

ساک دستی یا همان پاکت تبلیغاتی یکی از پر طرفدارین محصول چاپی میباشد که برای ارائه محصولات فروشگاهی و یا برند های خاص مورد استفاده قرار میگیرد ساک دستی یا همان پاکت تبلیغاتی از نظر جسنی در بازار ایران به صورت کاغذ گلاسه ، کاغذ گرافت ، یا واتر برزنتی و سوزنی مورد استفاده قرار میگیرد .

ساک دستی از نوع جنس کاغذ بعد از انجام مراحل چاپ در  ابعاد مختلف به صورت یک تیکه و یا دو تیکه قابل انجام میباشد ساک دستی مراحل ساخت آن به صورت کاملا دستی ساخته میشود و چاپ گشتی با بیش از ۴۰ نفر پرسنل باتجربه  قابلیت  ساخت روزانه ۱۰/۰۰۰ برگ پاکت ساک دستی خط تا خورده یک تیکه رو دارد و اگر کار ۲ تیکه باشد روزانه ۷/۰۰۰ عدد ساک دستی را میتوانم تحویل مشتری دهیم.

ساک دستی سوزنی یکی دیگر از نوع ساک دستی میباشد که با جنس واتر و یا نانو به صورت ساده یا سوزنی و با قابلیت چاپ سیلک روی این نوع ساک دستی جایگاه خوبی را به خود اختصاص داده است .

ساک دستی گلاسه را از نظر گرماژ ۱۵۰ یا ۱۷۰ گرمی به بالا می بایست حتما با درست کردن قالب باید عملیات خط تا ،روی آن صورت بگیرد تا کار از نظر کیفیتی افت نکند چون گرماژ بالا را در ساخت ساک دستی قابلیت تا شدن با دست بسیار سخت بوده و کار دچار کجی در جای خط تا، خواهد شد.

ساک دستی گرافت بیشتر برای فست فود و یا حتی فروشگاه های پوشاک بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد ساک دستی گرافت از گرماؤ ۸۰ الی ۱۳۰ گرم از نظر گرماژی در بازار موجود میباشد

ساک دستی

ساک دستی پارچه ایساک دستی پارچه ای
تست تست تستساک دستی کاغذی
ساک آمادهساک آماده

چاپ انواع ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی، علاوه بر کارایی به عنوان یک ابزار بسته‌بندی و حمل کالا، در بسیاری موارد به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، توانسته جایگاه خوبی در عرصه تبلیغ و ترویج برند بازی نماید. علارغم قدمت نه چندان زیاد استفاده فراگیر از این کالا در سطح جامعه، تا کنون نام‌های متنوعی به آن اطلاق شده است. از قبیل «ساک دستی»، «ساک خرید»، «بگ شاپ (Bag Shop)»، «شاپینگ بگ(Shopping Bag)» و غیره. ساک دستی تبلیغاتی اغلب در موارد زیر کاربرد دارد: شایان ذکر است این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد می‌تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند. این کالا در حال حاضر در انواع جنس‌های کاغذی، پارچه‌ای و یا نایلونی تولید می‌شود. ساک‌های دستی کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می‌شود که دو نوع گلاسه و مقوای پشت طوسی به منظور استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شوند. علارغم این که تصور می‌شود ساک دستی تبلیغاتی کاغذی، به دلیل جنس کاغذی آن، از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا ۱۰ کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد. البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده و برای چنین مقاصدی استعمال نمی‌شود. به هر حال ساک دستی کاغذی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغاتی است که می تواند، تاثیر شگرفی در اذهان مخاطبان گذاشته و نظر آن‌ها را به اهداف مد نظر شما جلب نماید. در پایان با توجه به رسالت خود یاد آور می شویم با توجه به بالا بودن قیمت این نوع ساک نسبت به نوع نایلونی، پیش از هر اقدامی، با مشاور تبلیغاتی خود در این زمینه مشاوره نمایید. چه بسا با توجه به شغل و نوع مخاطبان شما این هزینه تاثیری در پیشبرد آرمان‌های شغلی شما نداشته باشد.
۱ – بسته‌بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی، قطعات کامپیوتر و غیره.
۲ – بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید)، ارگانایزر، کتاب های نفیس، ست‌های مدیریتی، لوح تقدیر و یادبود و غیره.
۳ – ابزار حمل کاتالوگ‌ها، فولدرها، اسناد و لیست قیمت‌ها و غیره علی‌الخصوص در زمان برگزاری همایش‌ها، سمینار‌ها و یا شرکت در نمایشگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *